Movies
Ratings
1524
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Bright FutureRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
The Hourglass SanatoriumRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 0.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The FriendsRated ★ 1.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
A Summer at Grandpa'sRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.0
GoodFellasRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Irma VepRated ★ 1.5