Titles you rated
The Berlin FileRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 3.5