Movies
Ratings
42
WantedRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0