Movies
Ratings
108
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Marty SupremeRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Rental FamilyRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Girl at the End of the LineRated ★ 1.0
FargoRated ★ 4.0
What Did Jack DoRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
Mars ExpressRated ★ 4.5
AnimaRated ★ 4.0
All the Empty RoomsRated ★ 2.0
The Straight StoryRated ★ 5.0
MercyRated ★ 0.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 1.0- The Swan Princess: Escape from Castle MountainRated ★ 2.5