Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
DamselRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Madame WebRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.0
The Adam ProjectRated ★ 1.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
The White TigerRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
IdiocracyRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0