Movies
Ratings
142
CocoRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 2.0
ArgylleRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 2.0
Asteroid CityRated ★ 2.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0