Titles you rated
A Man Called OveRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0