Titles you rated
First LoveRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 3.5
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5