Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
3670Rated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
NotoriousRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0