Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 4.0