Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Last Night in SohoRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
SpiritwalkerRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
On the LineRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
Hard HitRated ★ 2.5
LucaRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 3.5