Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0