Movies
Ratings
249
The BubbleRated ★ 0.5
December BoysRated ★ 0.5
HornsRated ★ 0.5
Swiss Army ManRated ★ 0.5
ImperiumRated ★ 0.5
JungleRated ★ 0.5
Beast of BurdenRated ★ 0.5
Guns AkimboRated ★ 0.5
Playmobil The MovieRated ★ 0.5
Escape from PretoriaRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 1.0