Titles you rated
MaidRated ★ 5.0
Hacks Season 2Rated ★ 4.5
Great NewsRated ★ 3.5
Cobra KaiRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Hacks Season 1Rated ★ 5.0- Another PeriodRated ★ 4.0
DickinsonRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Political FeverRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 4.5
Dear White PeopleRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.0- Search PartyRated ★ 4.0
- Search PartyRated ★ 4.0