Titles you rated
- The Quiz ShowRated ★ 3.5
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 2.5- 노래 오빠Rated ★ 3.5
- 魔王Rated ★ 4.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 2.0- Stand up!!Rated ★ 2.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5