Movies
Ratings
324
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5