Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5