Series
Ratings
27- SaenginsonRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0