Series
Ratings
33
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0