Movies
Ratings
175
FrozenRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5