Movies
Ratings
433
Love, RosieRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
CallRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
MidnightRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 0.5
The Family ManRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5