Movies
Ratings
782
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Battle of JangsariRated ★ 2.0
JokerRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 0.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
BirthdayRated ★ 5.0
ResistanceRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 1.0
Captain MarvelRated ★ 5.0