Titles you rated
 Below ZeroRated ★ 3.5 Below ZeroRated ★ 3.5
 Samjin Company English ClassRated ★ 3.0 Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
 CallRated ★ 3.0 CallRated ★ 3.0
 The Truth BeneathRated ★ 4.0 The Truth BeneathRated ★ 4.0
 Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5 Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
 PeninsulaRated ★ 2.5 PeninsulaRated ★ 2.5
 Time to HuntRated ★ 2.5 Time to HuntRated ★ 2.5
 HelplessRated ★ 4.5 HelplessRated ★ 4.5
 Jojo RabbitRated ★ 5.0 Jojo RabbitRated ★ 5.0
 Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 0.5 Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 0.5
 Honest CandidateRated ★ 2.5 Honest CandidateRated ★ 2.5
 The ClosetRated ★ 2.5 The ClosetRated ★ 2.5
 The Man Standing NextRated ★ 3.5 The Man Standing NextRated ★ 3.5
 Pan's LabyrinthRated ★ 3.0 Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
 Knives OutRated ★ 3.5 Knives OutRated ★ 3.5
 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
 Face/OffRated ★ 4.0 Face/OffRated ★ 4.0
 JokerRated ★ 3.5 JokerRated ★ 3.5
 I OriginsRated ★ 4.0 I OriginsRated ★ 4.0
 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5