Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5