Movies
Ratings
41
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
KlausRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 1.5
Chasing CoralRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Half of ItRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0