Series
Ratings
20
Steven UniverseRated ★ 5.0
HildaRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 0.5
Search: WWWRated ★ 5.0
HildaRated ★ 5.0
She-Ra and the Princesses of Power Season 5Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0