Titles you rated
A Company ManRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0