Movies
Ratings
294
Love LetterRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5