Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0- 나루토 2기Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0