Movies
Ratings
124
Ip ManRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0