Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
No Time to DieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
GTO RevivalRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The Last DuelRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0