Titles you rated
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Mikami SenseiRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 3.0
AsuraRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 4.0