Titles you rated
MiseryRated ★ 3.5
AwakeningsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 4.0