Movies
Ratings
84
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
The TableRated ★ 0.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Macadam StoriesRated ★ 4.5
My Sister's KeeperRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
CrashRated ★ 3.5
The Last SuitRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 0.5
The World of UsRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.5