Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 1.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The DessertRated ★ 4.0