Titles you rated
Dracula UntoldRated ★ 2.0
Fading GigoloRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Night FlightRated ★ 2.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Miss ViolenceRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5