Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
CarsRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 2.0