Movies
Ratings
300
Summer Days With CooRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0