Movies
Ratings
40
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 2.0
MementoRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0