Movies
Ratings
430
The ImmigrantRated ★ 5.0
CarnageRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 4.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
AntichristRated ★ 1.0
Tale of TalesRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Me and You and Everyone We KnowRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0