Titles you rated
Summer WarsRated ★ 4.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.5
World Trade CenterRated ★ 2.5
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 2.0
Spring Bears LoveRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
TurboRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Copying BeethovenRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0