Titles you rated
I Am LegendRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.0
WantedRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0