Titles you rated
SoulRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
HuntRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0