Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
On Your MarkRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 2.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.5
Finding DoryRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 4.0