Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0