Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
The NotebookRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 1.0
Groundhog DayRated ★ 4.5