Movies
Ratings
28 More Than BlueRated ★ 3.0 More Than BlueRated ★ 3.0
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
 Man of SteelRated ★ 3.0 Man of SteelRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
 The Man from NowhereRated ★ 4.0 The Man from NowhereRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 3.0 About TimeRated ★ 3.0
 The AvengersRated ★ 4.0 The AvengersRated ★ 4.0
 The AttorneyRated ★ 4.0 The AttorneyRated ★ 4.0
 Love FictionRated ★ 3.0 Love FictionRated ★ 3.0
 Iron Man 2Rated ★ 5.0 Iron Man 2Rated ★ 5.0
 FrozenRated ★ 5.0 FrozenRated ★ 5.0
 Iron ManRated ★ 5.0 Iron ManRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 5.0 Iron Man 3Rated ★ 5.0
 SunnyRated ★ 4.0 SunnyRated ★ 4.0
 Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0 Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
 Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0 Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
 The Face ReaderRated ★ 5.0 The Face ReaderRated ★ 5.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 5.0 The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
 Romance of Their OwnRated ★ 3.0 Romance of Their OwnRated ★ 3.0
 Step UpRated ★ 4.0 Step UpRated ★ 4.0