Titles you rated
ColombianaRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
My Lucky StarsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 4.0
City of EmberRated ★ 4.0
TorqueRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
ThunderboltRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
TakersRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0