Series
Ratings
147- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.5
- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0- GirlsRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 4.5
LutherRated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.0
LutherRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
MistyRated ★ 5.0