Movies
Ratings
332
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
The Fox FamilyRated ★ 1.0
Chinese ZodiacRated ★ 1.0
Speed RacerRated ★ 1.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
King KongRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
SpawnRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0